Hakkımızda

Kutup Tekstilin hikayesi 1970 li yıllarda dayanır. Üç kardeş bir araya gelerek, o zaman ticaretin kalbi olan ve semt isminin de marka değeri olan “Mahmutpaşa” da ilk dükkanlarını açarak imalat ve satışa başlamışlardır. Zamanın şartlarında Mahmutpaşa’da hanların üst katlarında kesim yapıp fason atölyelerde diktirilip, satış yerinde de kontrol edilerek tezgaha ürün koyma şeklinde bir sistemle işe başlanmıştır. Doğru hamleleri yapan firmamız 1980 sonlarına doğru ihracata başlamıştır. Sonrasında halen faaliyet gösterilen binamızı inşa edip, bütün üretim süreçlerini bünyesine toplamış bulunmaktadır.

2. nesil yönetimi ile birlikte iş modellerimizde değişiklik yaparak bir kısım süreçlerimizi dış kaynaklı tedarikçilerimize yönettirmek suretiyle hala ilk günkü azim ve tutkuyla işine devam eden bir firmayız.

Firmamızı ziyaret edenleri düzenimiz, titizliğimiz ve sistemli çalışma tutkumuzla şaşırtmayı seviyoruz. Müşterilerimiz ise bizleri anlatırken, çok sayıda olumlu bilgi verebilirken hiç şüphesiz ilk olarak her defasında verdiğimiz sözleri tutma kabiliyetimizden bahsederler.

Web Tasarım - Global Medya